fbpx

„Jak zacząć od nowa?”

Bądź z nami już

6 czerwca o godz. 19:00!

Dzięki webinarowi:

 • \Dowiesz się jak ruszyć z miejsca
 • \Powiem Ci jak zacząć od nowa
 • \Poznasz osoby, które podzielą się z Tobą jak po upadku są w doskonałym miejscu wolni finansowo i mentalnie
 • \Podzielę się z Tobą krokami do wolności finansowej
 • \Podzielę się zatem z Tobą konkretnymi narzędziami, dzięki którym dowiesz się, jak zrozumieć zmianę i ją zaakceptować, wdrażać nowe nawyki, oduczać i uczyć się na nowo
 • \Zapoznam Cię z narzędziami treningu mentalnego po to, abyś mógł szybciej radzić sobie ze stresem

Dla kogo jest ten webinar?

Spotkanie dedykuję dla każdego lidera, managera, właściciela przedsiębiorstwa, który w obecnym świecie zmian chce ruszyć z miejsca, znaleźć nową pracę, czy rozwijać swój biznes.

Dlaczego powstał webinar?

 • Obserwuję strach przed zmianą pracy, rozpoczęciem nowego biznesu u menagerów, kierowników, liderów, którzy chcieliby zacząć od nowa – STRACH PRZED ZMIANĄ
 • Trauma przywództwa – niepewności, ciężaru, jaki nadejdzie, temat nowy dotyczy czegoś czego nie ma, dotychczas benchmark Peter Drucer-Najlepsza metoda przewidywania przyszłości jest jej tworzenie, nagle uległa wahaniom
 • Konieczność wymogu przebranżowienia, jaka ciąży na ludziach , w tym managerach
 • Pomimo przyspieszonych zakłóceń w zatrudnieniu, raport  DRG Institute, Oraz Światowe forum ekonomiczne przewidują,  że do 2025 roku pojawi się 97 milionów nowych miejsc „pracy jutra”, zatem czeka nas przebranżowienia, oduczanie, nauczanie na nowo.
 • Najbardziej pożądane umiejętności to połączenie umiejętności twardych i miękkich, czyli:

Miękkie: budowanie kultury organizacji opartej na relacjach, empatii, inteligencji emocjonalnej, rozwój, fizyczność, zdrowie psychiczne, trening mentalny, praca z ciałem, structogram -ciało i umysł to jedno, medytacja dla biznesu, odporność, psychoterapia,

Twarde: zarządzanie, strategiczne myślenie, analityczne, innowacje, kompleksowe rozwiązywanie problemów, zwinność – agile, praca zdalna, myślenie krytyczne, lidership, umiejętność stawiania celów, krytyczne myślenie.

Kim jest lider?

Mówi się, że jest nim każdy, kto ma wpływ na życie przynajmniej jednej osoby. Z tego punktu widzenia każdy człowiek jest w jakimś stopniu liderem. Co nie oznacza, że czuje się w tym liderowaniu dobrze, jest skuteczny i spełniony. 

Jakim człowiekiem trzeba zatem być, aby słowo lider oznaczało świadomego i mocnego przywódcę? Jakim liderem trzeba być, aby działać w czasach trudnych, odnosić sukcesy i do sukcesów prowadzić innych ludzi? Co trzeba osiągnąć, aby móc powiedzieć o swoim życiu, że jest dobre? 

Wydaje się, że w dzisiejszych, trudnych czasach bycie liderem to wyzwanie szczególne. I oczywiście tak jest. Dlatego właśnie dziś potrzeba lidera z poziomu mistrzowskiego – 5.0. Wydaje się, że taki poziom bardzo trudno osiągnąć, że jest to prawie niemożliwe. I tu zaskoczenie. Nieprawda.  Każdy może sięgnąć po wewnętrzną moc, którą posiada. I działać z poziomu tej mocy, budując swój sukces, swoją markę i swoje osobiste szczęście.

O prelegentach

Ewelina Strawa – pomysłodawczyni  Akademii Lidera 5.0,  doradca liderów, przedsiębiorca, certyfikowany trener mentalny, trener Structogram®, absolwent studiów MBA, wykładowca akademicki z 20-letnim doświadczeniem w menadżerskim w środowisku biznesowym i edukacyjnym. Prowadzi centra edukacji języków obcych oraz firmę szkoleniową. Jako CEO firmy Brain Point stworzyła projekt społeczny  Dobre Życia Lidera – metodę na życie i pracę lidera, zgodną z własnym potencjałem i naturalnością.

Witold Kowalski – mentor, konsultant, trener i CEO z trzydziestopięcioletnim doświadczeniem biznesowym. Wprowadził do Polski i zarządzał przez trzynaście lat Nike Poland, filią światowego lidera rynku sportowego. Założyciel polskiego oddziału i przez siedem lat dyrektor generalny Telepizza Poland, znanej hiszpańskiej sieci dostawy pizzy.

 

Chcesz zobaczyć się z nami podczas webinaru?