fbpx

Dziękujemy za zapis na webinar!

Nie zapomnij o zapisaniu terminu naszego spotkania 🙂

W zamian za Twoje zaufanie mamy dla Ciebie specjalną ofertę!

Tylko teraz możesz zainwestować w e-book Eweliny Strawy Jak zwiększyć efektywność w biznesie dzięki analizie biostrukturalnej pracowników.” w wyjątkowej cenie!

ebook

Analiza biostrukturalna rozróżnia genetycznie uwarunkowaną, niezmienną strukturę podstawową i zmienne charakterystyki środowiskowe, a zatem te cechy osobowości można łatwo i trwale zmienić.

STRUCTOGRAM® nie jest sztywną typologią. Ze względu na budowę biostruktury daje łącznie 7 558 272 wariantów wyboru, 412 możliwych wyników, które prowadzą do różnych efektów na tarczy STRUCTOGRAMu®. Tak więc STRUCTOGRAM® reprezentuje indywidualne oddziaływanie trzech obszarów mózgu w wysoce zróżnicowanej gradacji.

Umiejętności pracy z ludźmi można się nauczyć. Nabywając zdolność rozpoznawania biostruktur innych ludzi, stajesz się świadomy ich zachowań, motywów oraz potencjału. Dowiadujesz się, jak szanować indywidualność innych ludzi, motywować i wpływać na nich w sposób wiarygodny. Przekonujesz się także, w jaki sposób unikać niepotrzebnych konfliktów. „Jeśli lepiej rozumiemy innych, możemy przekonać ich do własnych pomysłów”

99,00

O autorce

Ewelina Strawa – pomysłodawczyni  Akademii Lidera 5.0, autorka projektu Dob doradca liderów, przedsiębiorca, certyfikowany trener mentalny, trener Structogram®, absolwent studiów MBA, wykładowca akademicki z 20-letnim doświadczeniem w menadżerskim w środowisku biznesowym i edukacyjnym. Prowadzi centra edukacji języków obcych oraz firmę szkoleniową. Jako CEO firmy Brain Point stworzyła projekt społeczny  Dobre Życia Lidera – metodę na życie i pracę lidera, zgodną z własnym potencjałem i naturalnością.